Bira

adoptowana 07-03-2014

Bira

płeć: suka

wiek: ok 2 lat

chip: 616093900059825

wielkość: srednia

rasa: mix amstaffa

umaszczenie: srebrne

lokalizacja : DT- Wrocław

kontakt: Agnieszka 503-306-077, Edyta - 604-977-207

 

Bira,
to grafitowa piękność w wieku ok 2 lat.
Spoglądając na jej wygląd jesteśmy przekonani, że komuś zaginęła, ale czy to takie pewne...?Niestety prawda jest raczej inna Bira byla prawdopodobnie psem głodzonym , uwiązanym na grubym łańcuchu. Bira prawdopodobnie uwolniła sie uciekając od swojego oprawcy.
Wiele pięknych rasowych psów, które trafiły do schroniska wyglądało na zagubione, wiele z nich miało tatuaże świadczące o ich pochodzeniu, niestety nikt ich nie szukał!!!
niestety nasza podopieczna Bira podzieliła ich los?
Niestety , a może na szczeście, nikt jej nie szukał!
Patrząc w jej oczy widzimy nadzieję, czy ta nadzieja zgaśnie? Czy znajdzie się ktoś kto ją pokocha - zobaczymy. 
Bira mieszka obecnie w hotelu dla psiaków , mieszkała również w domu tymczasowym i wiele o niej wiemy. Nasz podopieczna jest psiakiem, który w warunkach domowych nie niszczy i nie brudzi. Na spacerach ciągnie umiarkowanie i niestety musi spacerowac w kagańcu ( nie ma problemu z założeniem i spacerem).Zawsze chętna do zabawy, lubi byc przytulana i w centrum uwagi.
Niestety z pierwszych obserwacji wynika, że była głodzona, jedzenie i zdobycie jedzenia jest dla niej największym priorytetem. Z jednej strony jest to dużym plusem, gdyz sunia ładnie wykonuje wszystkie komendy na smaczki, z drugiej zas strony minusem, gdyż jest łapczywa zjada każdą ilosc pokarmu oraz próbuje wymusic dodatkowe porcje szczekaniem.
Bira nie lubi przemocy wszystkie komendy wykonuje z przyjemnością gdy jest nagradzana smakoykiem, wszelkie próby bezpośredniego przymusu rodzą w niej sprzeciw. 
Bira to niełatwy psiak, sunia, która wymaga, spokojnego, kochającego opiekuna. Nasza podopieczna zostanie przekazana do adopcji tylko rodzinie, która chcialaby podjac sie pracy z psiakiem, zadań które przywróci suni wiarę w człowieka, wiarę, ze nie musi walczyc o jedzenie i bezpieczeństwo. 
Jej wiek i wesołe usposobienie z pewnością będą pożądanymi cechami, które doceni przyszły właściciel.About Us

  Chciałbyś wspomóc finansowo fundację pomagajaca TTB?